Wyświetl Pojedyńczy Post
  #201737  
Nieprzeczytane 08-06-2023, 06:52
wietrzyk's Avatar
wietrzyk wietrzyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Dolny Sląsk
Posty: 4 325
Domyślnie

dzień dobry. Dzisiaj chłodniejszy poranek. Wczoraj popadało i pogrzmiało ale to niewiele..dalej duchota.

Eniu przekaz Januszowi pozdrowienia i niech szybko wraca do zdrowia

Mirelko ale fajnie wyglądasz..takie zdjęcie w plenerze dodatkowo dodaje uroku. Dobrze,ze starasz się ruszać...bo każdy ruch to zdrowie..Udanego spotkania rodzinnego.

Małgosiu to niezły weterynarz. Teraz wszystko drogie...choć liczyłam,ze będzie ciut mniej kosztowało... Są wyniki..nie są ani dobre ani bardzo złe...Kocinka jest wiekowa to czego oczekiwać..Na pewno jest mały problem z nerkami ale to dopiero po powrocie z Karkonoszy tym się zajmiemy. Na razie bierze antybiotyk. Zobaczymy na efekty.

Krysiu a może coś zjadłaś..wiem, ze surowe owoce są bardzo zdradliwe..Tez mam chory żołądek i wiem, ze niekiedy nagle się buntuje..

Grażynko jakie super fotki...rodzinka jak sie patrzy. Ja zrobiłam konfiturki z truskawek i sok..będzie na jesien
a do zjedzenia kupuje troszkę bo za bardzo nie mogę

Aniu a co teraz można kupić za 100 zł. wszystko drogie..i jedzenie i chemia i usługi...jawe wtorek tez mialam takie silne zawroty...ledwo łaziłam..

byłam na spacerku w Rynku...i na kawie z koleżanką. U nas Jarmark Swiętojański ..znowu tłumy




udanego dnia zycze








Odpowiedź z Cytowaniem