Wyświetl Pojedyńczy Post
  #822  
Nieprzeczytane 16-08-2023, 18:49
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 767
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Pszczółki i Gucia.
Mamy upał nie wychodzę z domu bo nie ma czym oddychać tyle żaru w powietrzu. Gienek przebywaj w murach bo na dworze nie ma czym oddychać i jest dla nas starszych osób niebezpiecznie. U nas dzisiaj zapowiadali burzę, ale czy będzie to znak zapytania bo się nie zanosi, a żniwiarze chcą skończyć swoje żniwa. Basiu gratuluję Twojej Malwie, będzie śpiewać na Dożynkach szkoda, że nie możesz być bo jak dobrze pamiętam to rok temu byłaś w Strzelinie jak śpiewała. Twoja Malwa wszędzie śpiewa masz zdolna artystkę słyszałam ją jak śpiewała we Wrocławiu. Szybkiego zagojenia dziąsła po zabiegu stomatologiczno chirurgicznym.Współczuje cierpienia i trudności w jedzeniu.
Grażynko to po burzy troszkę odsapnęłaś i na działce też wszystko odżywa po deszczu. Roślinki potrzebują wody.
Zosiu, że Tobie chce się kręcić na Rotorze w taki upał ja bez ruchu co chwile jestem mokra i zaraz muszę wziąć prysznic bo ile się można ocierać. Pokój też mam chłodny , ale jednak samoistnie się człowiek poci. W TV znowu zapowiadają u nas burzę. Miłego popołudnia. Pozdrawiam.

Odpowiedź z Cytowaniem