Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13169  
Nieprzeczytane 18-09-2023, 12:58
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 793
Domyślnie

Witaj Haniu! .
Napisałaś 16 -tego wprawdzie do Danci. Pozdrowiłaś i obiecałaś zaglądać. I dotrzymujesz jak widać słowa.
To pięknie.
Dancia nie odpowiada. Sam nie wiem dlaczego. Widać ma jakiś ważny powód. Dancia jest solidna, słowna.
Poznałem Ją dosyć dobrze. Jestem pewny, że odpowie. Ja też czekam na odpowiedź od Niej. Na moją PW.

Haniu, ja się cieszę, że odnalazłaś się na tym wątku. On kuleje ostatnio jak zapewne zauważyłaś.
Co słychać u Ciebie? Jak zdrowie?

Pokazałaś w ostatnim "#" ładne swoje zdjęcie. Takie samo jak w swoim awatarze, tylko trochę większe.
Jeżeli nie masz nic przeciwko napiszę jak sprawdza się wymiary zdjęcia. Robi się to przy użyciu prawego przycisku myszy. Potem wybiera się, (klika lewym) "Zbadaj".
Napiszę dokładnie jak w następnym poście. Będziesz miała także na przyszłość - na zawsze. Ogólnie do wszelkich innych zdjęć, fotek. Oczywiście jeśli chcesz.

Na dziś - na przywitanie - może wystarczy.
Jeszcze tylko dodam, że jesteś, zauważyłem, chyba "nocnym ptaszkiem" czyli sową.
Wiem, wiem co to za dolegliwość. Wieeeele zmarnowanych godzin nocnych. Czy aby na pewno c a ł k i e m zmarnowanych? Można się z tym nie zgodzić. Sam to mam. Walczę z tym. I wiesz, że mam w tym temacie jakie takie...
Pozdrawiam Cię serdecznie .

P.S. Czekamy na Dancię .

J.
Odpowiedź z Cytowaniem