Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13170  
Nieprzeczytane 18-09-2023, 18:34
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 275
Domyślnie

Dobry wieczór kochani , już jestem i cieszę się , że jesteście .
Haniu , nawet nie wiesz jak się ucieszyłam widząc Twój post , ale sprostuję - ten wątek prowadzimy my wszyscy , którzy tu coś napiszemy . Zaglądaj jak najczęściej , nawet nie wiesz jak często o Tobie myślałam , pozdrawiam Cię również serdecznie .
Gienku , u rodzinki nie byłam ale była u mnie koleżanka , z którą pracowałyśmy a nie widziałyśmy się długo . Potem miałam warzywa na przetwory a to też zajmuje sporo czasu o czym sam dobrze wiesz .
Janku , miło i Ciebie widzieć , już odpisałam na PW , zerknij , proszę . Jeszcze mi uszy przewiało i ogłuchłam prawie ale powoli przechodzi . Aha , nie chwal mnie tak bo mi po prostu ale dziękuję . Ciebie również bardzo cenię i dobrze o tym wiesz .
Dziś u mnie było w dzień aż 30 stopni , we wrześniu ! Byłam w sklepie ale jak troszkę spadła temperatura choć mam zawroty głowy od tych moich biednych uszu . Udało się dojść i wrócić , szumi mi tylko strasznie w głowie .
Ojej , Haniu , piękna fotka i piękna Ty , nad morzem jak widzę...
Rozpisałam się ale proszę - piszcie co u Was .
Nie jadłam kolacji więc zaraz zjem , potem obejrzę serial , miłego wieczoru wszystkim i spokojnej nocki z miłymi snami , buziaczki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem