Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2394  
Nieprzeczytane 20-10-2023, 11:45
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 922
Domyślnie



Wszystkim Seniorom z okazji Europejskiego Dnia Seniora, przypadającego 20 Października, pragnę życzyć samych pogodnych dni, wypełnionych zdrowiem, radością, szczęściem. Dużo szacunku i miłości ze strony najbliższych! . Niech dobre samopoczucie, uśmiech na twarzy i energia towarzyszy nam przez każdą chwilę, a Jesień Życia inspiruje do spełniania marzeń oraz nastraja optymizmem.
________
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Seniorów
z Senior.pl KLUB SENIOR CAFE .



Data 20.10.-2023r. Strona 69. # 11374
Październik - 2023r.




Witam popołudniową porą nasze miłe grono. Gienek ♥- nasz Ul dzisiaj otworzył , Grażynka♥- poczęstowała nas kawką i ciastem. Dziękuję. Zosiu ♥- ja też bym nie wiedziała , że dzisiaj jest Europejski Dzień Seniora, gdyby nie napisała Grażynka nie pozostaje nam nic tylko świętować i się dzisiaj relaksować. Grażynko chyba każdy z nas tak samo jak Ty ze swoim mężem przyjmujemy dozę leków by dbać o swoje zdrowie . Jesteśmy w takim wieku , że musimy podpierać się lekami by organizm prawidłowo egzystował. Grażynko ja w nowej wersji filmu " Doktor Wilczur "jeszcze nie oglądałam , ale zamierzam chociażby dla porównania jak zagrali inni aktorzy, oglądałam zdjęcia i skład aktorów w wolnym czasie go obejrzę. U mnie podobnie jak u Gienka jest dzień pochmurny, ponury i co trochę deszcz pada na dworze jest bardzo zimno i nieprzyjemnie.
Gienek brawo , że udało Ci się ugotować pierogi i w dodatku smakowały to teraz częściej kupisz.
Życzę przyjemnego popołudnia i świętowania.
Cytat:
Pisze Grazynka;-Szpitalnik przywdział na łepetynkę czapkę. Dobrze, że przedszkolaki pamiętają iż głowa najszybciej marznie.Ja też wyciągnęłam ciepłą kurtkę,czapkę i lekki szalik,taki komin.
Grażynko ♥- Ja wczoraj byłam jeszcze w jesiennej kurtce , ale żałowałam , że nie wzięłam cieplejszej . Jeśli chodzi o Szpitalnika- Krasnala to zastałam takiego zmokniętego bo padał deszcz. Mam zamiar odszukać wszystkie zdjęcia robione przeze mnie tego Krasnala Szpitalnika w różnych przyozdobieniach i odziewkach i wstawić je na mój wątek "Wrocławskie Krasnale". Wtedy będzie bardziej widoczny wysiłek Przedszkolaków i swoje serducha włożyły w wystrój tego Krasnala.
________


Data 20.10.-2023r. Strona 69. # 11377
Październik - 2023r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 20-10-2023 o 15:37.
Odpowiedź z Cytowaniem