Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2398  
Nieprzeczytane 25-10-2023, 17:49
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 907
Domyślnie


________
Witam obecna Grażynkę , która nam Ul otworzyła i kawki zaparzyła. Grażynko przenieśliśmy Teścia szczątki, córka załatwiała nam wniosek w Sanepidzie. Dostaliśmy termin i mąż z zięciem uczestniczyli przy Ekshumacji ja nie mogłam i nie chciałam. Pracownicy Ekshumacji przewieźli szczątki z tyłu pomnika długim wiertłem zrobili otwór i wpuścili szczątki do grobu, zakopali i gotowe. Na nagrobku dostawiliśmy Teścia Płytę
i mamy wygodę , a nie jeżdżenie po Cmentarzach i dodatkowe opłaty.
Tak to jest jak jest dużo osób i jeden na drugiego patrzy , a wydawało by się , że to łatwiej i na kilka osób to żadne koszty. Córka mi przysłała zdjęcie -Nagrobek Teściowej bo myła wszystkie pomniki to Ci pokażę jak myśmy to zrobili, napisałam Ci jak to załatwić i to żaden problem tylko chcieć.

Cytat:
Pisze Krysia;-Ugotowałam wczoraj pyszny rosół, zrobiłam nawet galaretkę wołowo-drobiową,
Pisze Jarek;-Pierwszy raz takie coś słyszę, możesz zdradzić, ???
Jarek ja też często robię galaretkę na rosole tak jak Krysia i Grażynka nie tylko z samego drobiu, ale z dodatkiem innych mięs i warzywami. Podaję Ci przepis -link z internetu.
https://www.mniammniam.com/galaretka...domowym-rosole
Gienek Ja kapustę solę , dodaję trochę marchewki utartej na grubych oczkach , dodaję trochę kminku to wszystko razem wymieszam ubijam sobie tłuczkiem drewnianym w garnku, żeby puściła sok i zmiękła i dopiero jak chcesz możesz przełożyć do słoików i lekko ubić pałką.
Jestem już po obiedzie na korytarzu zryte ściany przy suficie, częściowo na ścianach przykryte kable listwą plastikową w otwartych rowach widać przeciągnięte kable , dzisiaj u nas na korytarzu nic nie robią słychać ich gdzieś niżej. Z podłogi pozmiatane , wszędzie zakurzone.
Wczoraj późnym wieczorem jak poszłam podlać kwiatki zrobiłam zdjęcia to Wam pokażę jak to wygląda.





Zdjęcia zrobiłam dzisiaj w dzień .



Na zdjęciach to lepiej wygląda w rzeczywistości gorzej. Współczuję pracownikom w takim twardym betonie kuć takie rowy i to pod samym sufitem .
Nie ważne , że hałas i bałagan ja bardzo się cieszę , że będzie bezpiecznie dla nas. W mieszkaniu jeszcze trzeba założyć sobie czujnik gazu.
Z miłymi pozdrowieniami dla wszystkich, przyjemnego wtorku.


Data 24.10.-2023r. Strona 71. # 11411
Październik - 2023r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 25-10-2023 o 17:54.
Odpowiedź z Cytowaniem