Wyświetl Pojedyńczy Post
  #117240  
Nieprzeczytane 27-11-2023, 10:24
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 978
Domyślnie Witam Rodzinkę

Jest tam ich trzy i czwarta kuchnia z łazienką wykonaną nowocześnie. U góry mam w dwóch pokojach boazerię z drzewa na sufitach. To kuchnia o mały pokoik i hol. Te drugie pokoje sufity podwieszane są, i korytarz.To jej się podobało. To na pewno już z matką myśleli na tą sprawą. Jej matka mówiła mi . Ciebie wystarczy 1 pokój na dole, po co ci więcej . Jesteś sam. Tak mnie chcieli uwięzić. To jeszcze chciała mi dać na dół automat do prania .

To miała być ta opieka nade mną. Na dole jest 1 pokój mały i małe okno jest . Bo to niski parter jest. Jak piwniczne okna. Na dole nie warunków coś zrobić. Im się spieszyło . Ja im powiedziałem tak:
Na szybko to się wszy łapie... Mam spokój teraz. nikt mi nie przeszkadza ich strony.
Kuchnię mam zrobioną tip top, wszystko w niej jest. Jeszcze mi mówiła jak ty po schodach będziesz chodził, ja mówię ludzie na blokach na 4 piętro chodzą i nic nie mówią jak ty. Całe lato nie była, mam spokój. Nie lubię jej . Drugi obiad mi przywiózł , bo prawie jeszcze leżałem , mięso niedopieczone w oleju aż czuć go było i kartofle 4 sztuki -- aż fioletowe były. Skąd takie ziemniaki miała . Mięso twarde . Widelcem nie szło , ani nożem urżnąć. Urżnąłem nareszcie naciągało się jak guma. Pytam się go z czego te mięso jest. Z kurczaka wujek. Ja mówię do niego ,, kurczakiem to ty jesteś przy twojej ulubienicy. Nie będę takiego gówna jadł surowego , a jakie te kartofle, chyba z Białorusi są. Weź do domu sobie taki obiad . Mówi że psu da , ja na to . Mnie to nie interesuje komu dasz. Jeszcze ślubu nie mają a, wujek mi tutaj gadał . Ja do niego tak: ja się bardzo dobrze znam na kucharzeniu, w konia to możesz robić tam na Białorusi, lub twoją dziewczynkę.. A mnie nie . Ja sobie na to nie pozwolę, znam się na gotowaniu, tylko popatrzę na mięso i wiem wszystko..

Pozdrawiam Cię Izo i Ninkę też
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..

Ostatnio edytowane przez gynek66 : 29-11-2023 o 09:30.
Odpowiedź z Cytowaniem