Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1687  
Nieprzeczytane 27-11-2023, 14:42
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 755
Domyślnie



Witam w nowym tygodniu nasze miłe grono Krysię, Gienka, Bogusię, Grażynkę, Zosię, Basie i cwietę.
Cwieta miło nam, że do nas dołączyłaś, czuj się tu z nami dobrze i my będziemy o Ciebie też dbać. Życzę Ci żeby Ci szybko choroba minęła nie poddawała się chorobie, dużo pij ciepłych płynów, ostatnio tak mocno chorowałam, że nie mogłam doleczyć gardła. Każda choroba potrzebuje czasu. Bogusiu Ty jesteś sama jak Aniołek, a w tej fryzurce jak laleczka. Gienek mam takie zaległości w spaniu i to nie
raz, ale i tym można regulować. Zosiu jakie Ty dekoracje zamierzasz robić, zresztą nie ma co się dziwić macie duży dom, a Twoja córka to taka Projektantka co zaprojektuje to zrobi ma do tego wybitne zdolności. Krysia dzisiaj pojechała do Teścia, aż miło popatrzeć na taka dobrą synowa rzadko się zdarza. Ja nie mam synowej to nie wiem, ale przeważnie narzekają, ale wiem, że Basia była też dobrą synową. Basiu ja tu o Tobie, ale zapomniałaś nam pokazać filmików z występów Twojej wnusi na Dniu Seniora.
Ja widziałam część na Facebooku, ale jak możesz nam wysłać to chętnie odsłuchamy jak śpiewała. Grażynka już o porządkach na Cmentarzu pomyślała to odpowiednia pora bo w nocy już przymrozek. Gieniu mam nadzieje, że odespałeś i musisz zawsze zjeść kolacje bo nie dośpisz do rana bo twoje kurki kotki, piesek nie da Ci i tak pospać, każdy czeka na Ciebie. Basiu moja córka pytała gdzie Twoja Malwinka kupiła tą sukienko spodnie jak byś mogla zapytać bo jej się podobała. Miłego popołudnia. Cwieta zdrowiej i nas odwiedzaj. Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 27-11-2023 o 14:52.
Odpowiedź z Cytowaniem