Wyświetl Pojedyńczy Post
  #50890  
Nieprzeczytane 02-12-2023, 15:37
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 686
Domyślnie

Witam Edwarda oj prawda najprawdziwsza ..te obrady kabaretu ..mąż też nie może się oderwać .Co prawda nie podzielam jego pasji co nie przeszkadza co chwilę mnie powiadamiać ..chodź bić się będą..lecę a tam tylko się poszarpali albo nie i koguty marszałek rozpędził La la la la la zabawa trwa !!!
Lulka testy piękne i mądre jednak podane w konwencji baśni nawet dla wyrośniętych dzieci do mnie nijak nie docierają .Realistka jestem twardą rzeczywistością karmiona i wiedźmy i insze czarowniki brzmią małowiarygodnie dla mnie bo moje ja tkwiące tu i teraz krzyczy, że to nie istnieje a baśnie porzuciłam dziecięciem będąc lat około 10.
Bogda super syrop poleciła mi pani w aptece ,mężowi kaszel taki szczekający przeszedł w 3 dni no i jeszcze..słodziutki..to pił ile razy butelkę zobaczył zowie się Adrimax.
Na latyfundia nie dojechaliśmy bo zadzwoniła kuzynka że odśnieżyć odśnieżyli ale potem na to gładkie spadło marznące i lodowisko jest że hej !!A że ani ja ani auto łyżwiarskich umiejętności nie ma to odpuściliśmy jazdę udając się na zakupy .No i ta dam!!! Kupiłam w sklepie dobroczynnym za całe 16 złociszy bluzeczkę czarną ze srebrnym haftem i fikuśnymi rękawkami oraz granatowo-białą też za tę zawrotną kwotę.Paczajta jaka mała rzecz a cieszy

szkoda że foty nie oddają rzeczywistości i piękna Pozdrawiam wszystkich i Tarninkę co pisnęła krótko ale jest!!!
Odpowiedź z Cytowaniem