Wyświetl Pojedyńczy Post
  #117374  
Nieprzeczytane 16-12-2023, 11:37
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 858
Domyślnie

Dzień dobry Rodzinko!
Masz rację Izabel z tym centralnym... to samo miałam, węgiel kupić, kogoś do wniesienia, węgiel zrzucali przed wejściem, bo piwnica wprost w wejściu... trzeba było potem kogoś do wnoszenia, najczęściej do mąż wnusi z synem co sobotę byli... opiekunki tylko drwa przynosiły... Oj, wolę jak teraz! Mam ciepło i spokój... latem płacę grosze, to mogę nadpłacać na zimę.. tak córka wymyśliła, że w blokach płaci się cały rok jednakowo...
Mojej opiekunki nie ma...a podobno tylko do 20 - go pracuje... powinna nadgonić godzin! Szkoda słów do olkuskiej opieki... pani zarządzająca powinna zmienić pracę!
Znowu piszę o byle czym...
Izabel, śmiałaś mi się, szłam obok Ciebie i kierunek - Danusia - nie doszłam z Wami bo, podstawił mi ktoś deskę z mięsem i kazano mi to pokroić do bigosu... ciachałam bardzo szybko bo chciałam być z Wami!!!
Obudziłam się i za nic nie wiem która godzina była, do tego sunia stała mi nad głową... pewnie machałam rękami?
Gienio, takich pieniędzy na leki miesięcznie to bym nie dała, bo już by nie było nawet na czynsz...
Muszę ruszyć się, tylko nie wiem na co będę miała siły aby zrobić..
Pozdrawiam Was moje... może Helenka, Zosia, Dana zajrzą... wpadnę i ja...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem