Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13401  
Nieprzeczytane 18-12-2023, 20:31
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 261
Domyślnie

Teraz witam wszystkich , dobry wieczór . Musiałam złożyć życzenia urodzinowe Jadzi , która czasem tu zagląda .
Poza tym witam wszystkich a zwłaszcza dawno niewidzianą Danusię (moją imienniczkę) .
Danusiu , wprost podziwiam Cię kochana , wiesz ? Za to , że pojechałaś znów do Niemiec opiekować się kimś innym , że tak sobie świetnie radzisz mimo wszystko i w ogóle..dużo by pisać . Pomagasz innym wciąż .
Tak , masz rację , wróciło kilka osób ale większość pisze sporadycznie , brakuje Beni , Ciebie , Edka , . Hania odzywa się raz na jakiś czas , Edward to samo , Ty również Benia przestała udzielać się , Janek od czasu do czasu coś skrobnie a odnośnie Gienka to obraził się i klika w innych wątkach .
Arti wróciła po długim czasie , może kogoś pominęłam i jeśli tak jest to mam nadzieję , że przypomni się .
Wow ! Pominęłam naszą Helenkę , zgroza ! Helenko
wybacz .
U mnie jakiś deszczyk siąpi , choinka ubrana , bigos postny pyrka , rozmawiałam z synami i może zjawią się na wieczerzy wigilijnej , jutro mają potwierdzić .
Uszka do barszczu też mam , firany zawieszone ale czekają jeszcze zakupy różne i gotowania ciąg dalszy .
Odnośnie polityki to tymczasem dam spokój i jak Janek pisze - idą święta...
Janku , piękna piosenka świąteczna i taka na czasie . Z przyjemnością wysłuchałam .
Helenko , twój laptop działa ? Czy nadal masz problem ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie bez wyjątku i życzę spokojnej nocki , buziaczki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem