Wyświetl Pojedyńczy Post
  #158128  
Nieprzeczytane 09-02-2024, 20:00
Siri's Avatar
Siri Siri jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 498
Domyślnie Dobrej nocy

Wróciłam z City....leje non stop , strasznie zmarzłam ,ale załatwiłam co trzeba u lekarza i mam nadzieję ,że po tych specyfikach ,które mi zalecił będę jak nowonarodzona ..




10.02.2024 19:30 - 19:30 11.02.2024 (Sobota/Niedziela)
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu, a na północnym wschodzie początkowo deszczu ze śniegiem lub marznącego deszczu powodującego gołoledź. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Na szczytach Tatr opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura minimalna od 0°C na północnym wschodzie do 6°C w centrum i 8°C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami porywisty, południowo-wschodni i wschodni. Wysoko w górach wiatr w porywach do 100 km/h.
W dzień zachmurzenie duże. Opady deszczu, w górach deszczu ze śniegiem i śniegu. Na północny kraju miejscami mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna od 3°C na Suwalszczyźnie do 9°C w centrum i 12°C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, w centrum i na południu porywisty, zachodni i południowo-zachodni. Wysoko w górach wiatr w porywach do 80 km/h.
Prognoza dla Twojej lokalizacji

__________________
Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz.

Ostatnio edytowane przez Siri : 09-02-2024 o 20:10.
Odpowiedź z Cytowaniem