Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51518  
Nieprzeczytane 11-02-2024, 12:56
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 686
Domyślnie

Witajcie ..cudne zdjęcia ale i jakość przepiękna .Ja dodaję przez Seniorka a tam tylko 2gb i trzeba przycinać. Gratka wiadomo kudy nam do Hameryki ..ale powolutku ,pomaluśku kroczym do cywilizacji
Lulka jak to gada Iza szczuje ogrodem .. i człeka zazdrość zżera tym bardziej że u nas buro i ponuro a na dodatek z nieba kapie brrr U mnie dopiero kluje się coś tam wedle płota a co wylezie? zobaczymy.
Tarninko a czyj ten przecudny Gazda ??? Uwielbiam owczarki podhalańskie od czasu gdy taki jeden do namiotu łeb wsadził zajmując pół korytarzyka a poczęstowany mięsną konserwą tylko mlasnął i naszego śniadania nie było .Mąż wtedy 28 letni mało zawału na jego widok nie dostał a ja się zakumplowałam. To bardzo przyjazne psiaki są.
Zwiedzaliśmy nie tylko zabytki i ZOO ale także bliską okolicę .Wspólny niedzielny wypad nad jezioro Dziewicze i obejście go naokoło ot tak z 5 km .Pies miał ruch ,ja kroki a młodzież znalazła świetne miejsca do biwakowania.Na dodatek grupka kobiet-morsów w sile 5 osób kąpała się w jeziorze .Brrr..na ich widok zimno mi się zrobiło.





Izo ,Bogdo Kamo
A na koniec chudzielec w skorupie Reszta grupy o ile nawet by się wbiła to musiałaby w niej zostać

Odpowiedź z Cytowaniem