Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13544  
Nieprzeczytane 29-02-2024, 14:29
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 268
Domyślnie

A więc próba tłumaczenia ...
Może na podstawie mojego obrazka , który ja wstawiłam . 1) kliknij prawym przyciskiem myszy w obrazek i wyświetli się ramka z różnymi poleceniami .
2)Lewym przyciskiem myszy kliknij na polecenie ,, kopiuj link obrazu .
3) W okienku , w którym piszesz odpowiedź ustaw kursor tak aby nie był przy samej linii ramki (ja używam do tego klawisza ,,Backspace" i ,,Enter" ) .
4) Nad okienkiem , w którym piszemy są różne litery , znaczki itd.... Najedź myszką na kwadracik z żółtym tłem - piąty od końca i wyświetli się Ci polecenie ,,wstaw obrazek " . 5) Lewym przyciskiem myszy kliknij w ten kwadracik a otworzy się wyżej podłużny prostokąt gdzie w zaznaczonym miejscu na niebiesko - http//ustaw kursor i prawym przyciskiem myszy kliknij w tym miejscu .
6) Ukaże się pionowa tabelka , zjedź na polecenie ,,wklej" , i zobaczysz link obrazu . Musisz zatwierdzić link klikając na ,,OK" .
7) Teraz musisz sprawdzić czy obrazek jest w głównym oknie więc klikasz na ,,Podgląd wiadomości" na dole i ukaże się Ci Twój obrazek . Czasem zamiast obrazka wyskakuje tylko link .
8) Jeśli wszystko jest w porządku to zatwierdzasz wiadomość tak jak przy wysyłaniu wiadomości .

Nie wiem czy było to zrozumiałe i czy czegoś nie pomieszałam ale spróbujcie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem