Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13554  
Nieprzeczytane 29-02-2024, 19:38
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 268
Domyślnie

Dziewczyny , nie denerwujcie się , proszę . Haniu , zapomniałam , że piszesz na smartfonie i na pewno jest Ci trudniej . Ale pisz kochana , nie przejmuj się innymi tak , dbaj o siebie . Z czasem może nasz Janek pomoże , zrobi zrzut z ekranu i wytłumaczy krok po kroku . Ja nie wiem jak to zrobić a pomyśleć , że przez tyle lat pracowałam na komputerze .
Janek nie udaje moim zdaniem , dziś miał ważną wizytę i może dlatego tak ogólnikowo odniósł się do wszystkiego . Tesia czyli Ala pisze ostatnio bardzo mało i nie wiem co się stało , może ma jakieś swoje problemy .
Gienek z kolei raczej obraził się na mnie wcześniej i przestał tu zaglądać , poza tym jest zajęty relacjami z kimś innym .
Jadziu , całkiem dobrze Ci idzie jak na początek bo link można otworzyć i widać obrazek . Ale jutro spróbuję Ci jeszcze coś podpowiedzieć i może uda się . Na to też trzeba cierpliwości . Kiedyś jak mnie Janek uczył to wszystko zapisywałam . Poza tym w którymś z działów jest jego wątek o wstawianiu obrazków i inne również . Tam tłumaczy wszystko dokładnie choć czytania jest sporo .
Kiedyś tutaj pisało sporo osób ale wykruszyli się , czasem ktoś wpadnie z doskoku i tyle , cóż , życie .
Oglądam serial (zaległe odcinki ) i w międzyczasie zajrzałam . Spokojnej nocki i do jutra .
P.s.Haniu , jesteś zdecydowana na koronografię ?
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem