Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51705  
Nieprzeczytane 01-03-2024, 12:53
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie Witam

Zacznę od Lulki - szczęśliwej babci.Gratulacje w pełni uzasadnione.Rozumiem Twoją radość.Mozesz być dumna .

Bogusiu - mogłaś zrozumieć inaczej moje plany, bo może też mętnie je przedstawiłam

Co do prezentów , to ja też daję kasę , albo kupuję kartę prezentową do wszystkich sklepów.Niech sobie wybierają co chcą.Czasem konkretyzuję sklep ale tylko dla córki , bo znam Jej plany.

Gratko - ja nie zajmuję się polityką dla polityki.Kocham swój kraj i chciałabym czuć się w nim bezpiecznie, a szczególnie to troska o dzieci i wnuki.Obojętne mi są barwy partyjne, oby tylko byli to ludzie . którzy chcą coś zrobić pożytecznego dla Polski , niezależnej , dostatniej.Czasy są niespokojne więc śledzę różne wypowiedzi różnych ludzi ,szczegolnie tych , co mają konkretne propozycje dla kraju.Dzienników nie słucham , raczej korzystam z internetu.
Może tyle na ten temat.

Dziś zmiana pogody - zimno , wiatr, brak słońca.Dzień niepodobny do wczorajszego.Szybko wróćiłam do domu.Nadal nie mogę wrócić do formy.Kręgol zapisany już do fizjoterapeuty we Wr.Serce też słabe. Ciśnienie nie napawa radością Myśli nie ciekawe.Marzec nie sprzyja starym ludziom. może później będzie lepiej.

Córka pyta co z Krynicą , a ja nie czuję się na siłach.

Dziś mam iść na koncert, bilet kupiony , chyba zamówię taxi.

Wybaczcie to wynurzenie, ale jak z człowieka się trochę goryczy uleje to mu lżej.

Izuniu, Tarninko - Koberko
Odpowiedź z Cytowaniem