Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51713  
Nieprzeczytane 01-03-2024, 21:46
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 686
OK

O matko !!! U mnie jak nie sr...to przemarsz wojsk a teraz córcia wpadła na genialny pomysł zmianę dachu a potem ocieplanie chałupki wraz z wymianą pieca fotowoltaiką i inszemi atrakcjami.A ponieważ na to wszystko trza kasy to po pierwsze primo albo napad na bank albo zagraniczny sponsor ..a w ostateczności pozostaje kto?? no kto da i nie mamra ,nie wypomina ,nie zasypuje tysiącem porad..wiadomo mamusia!!! Bo ma zasadę ten dwa razy daje kto szybko daje .Ok ponegocjowałam z młodzieńcami od dachu ,uświadomiłam że ceny netto to dla nich płacących vat a dla klienta to raczej brutto.Wiadomo bez vat wygląda lepiej ..ale nierealnie.Ufff... chyba się zdecydujemy jako że z robotą mogą wejść już 11 marca a kilka firm które obdzwoniłyśmy mogą nas zapisać na październik jak dobrze pójdzie
Pograbiłam sobie dziś ,przysięgę składając nad grabiami że nigdy ,przenigdy nie zostawię jesienią niezagrabionych liści licząc na litościwy wiatr co to je w pole szerokie wywieje..nie wywiał
Zośce zupkę pieczarkową z krokietem zawiozłam ,ponarzekała że ją nogi bolą ( a kogo na taką wilgoć i zmiany nie bolą?) .Rozwiesiłam przywiezione pranie ,zamówiłam księdza w odwiedziny do chorych oraz mszę dla Zośki .Ksiądz powiedział że spowiadać będzie po Wielkanocy a termin mszy ma na 13 a nie 11 maja. Zosi nie całkiem o to szło i pewnikiem będzie zawiedziona.
Bogda ja chodzę codziennie ,ostatnio też na cmentarz bo chciałam przemyć nagrobek ale...wodę mi ukradli Miałam 2 butle 5 litrowe za nagrobkiem postawione a tu zong ..zajumali.
Lulka taki wynik zasługuje na wielkie uznanie.. i tu przypomina mi się moja koleżanka z roku co to pracę u prof ledwo na 3 zaliczyła i obroniła a mnie powiedziała ..no i co, że masz piątkę ja taki sam magister jak i Ty. A że powiedziała to przy moim obecnym ślubnym do dziś się śmieje z tego.. Jak dobrze się zastanowić to w sumie miała rację
Kama ja też nie oglądam wiadomości ,faktów itp itd ..czytam tylko różne wieści z netu..no cóż nie myślałam że takiego ogromu nienawiści człowieka do człowieka dożyję .Trwa to i spadamy po równi pochyłej.
Iza wreszcie ma na chwilę spokój od fartuchów .Tarninko fajny ten zielony żywopłocik u mnie też trochę tego tarnowskiego ciepełka spływa. Gratko podziwiam każdy obraz Twój. Dobrej nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem