Wyświetl Pojedyńczy Post
  #203845  
Nieprzeczytane 08-03-2024, 13:35
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 185
Domyślnie

Witajcie dziewczyny.
Małgosiu bardzo sie zdziwiłam, gdy przeczytałam, że wszyscy byliście umówieni na jedna godzine. To to głupota straszna. Przeciez na to badanie przyjeżdzaja ludzie którym cos dolega a nie na ploty i kawę.
Pogoda u mnie wspaniała, słoneczko i błękitne niebo ale chłodno, w nocy był mroz.
Skończyłam całą sagę Joanbny Jax, która uwielbiam. To saga 17 tomowa, co prawda można ja czytac osobno ale jednak fajnie jak osoby wystepujace maja ciąg dalszy. Saga zaczyna si,e od wojny, wywozka Polaków na Syberię, ich losy, miłości, tragedie azdo czasów 1993. Czytając ostatni tom az sie popłakałam,znałam wydarzenia ale będąc stosunkowo młoda osobą było to wszysttko trochę obok mnie.Teraz czytając to wszystko oczy mi sie owierały na te przekręty, które robiono. Ile miliardów dolarów zostało nielegalnie przelanych na zachod przez prominentów SB- pranie brudnych pieniedzy, które wracały do Polski jako pieniadze na inwestycje. Ile ludzi zginęło, ktorzy zajmowali sie tymi sprawami aby sprawiedliwosci stało sie zadość , korupcja zastraszanie, morderstwa. W tym czasie gdy to si,e działo człowiek niewiele wiedział o tym, w telewizji lub gazetach były tylko wzmianki, że zginął w wypadku samochodowym. W pewnym sensie miałam skojarzenia z PISem, jakby z tamtych czasow brali .przykład. My musimy być jako państwo bardzo bogaci, jeśli ciągle kradna a jeszcze ustniejemy.
__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem