Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2852  
Nieprzeczytane 25-03-2024, 08:48
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 672
Domyślnie

Dzień dobry w poniedziałek.

Basiu dziękuję za przywitanie i kawę.Właśnie ją pije. Później śniadanie i ........... . Pójdę po zakupy, zrobiłam listę co mi jeszcze potrzebna do kupienia na Święta.Pójdę tez do paczkomatu,zrobić zwrot.Kupiłam buty ale okazały się za ciasne i muszę je oddać. Dobrze że jest taka możliwość.
Wczoraj zatelefonowała siostra,poinformowała mnie iż nie ma siły na przygotowanie śniadania wielkanocnego dla wszystkich i przykro Jej bardzo ale zrobi je tylko dla swoich dzieci.No cóż,takie życie. Rozumiem ją.Po śmierci Rodziców,mówiła i tak do tej pory tak było, robiła Pierwszy Dzień dla wszystkich.Ma duzy dom,ogród to wygodnie to było.W tym roku odpuściła.A może już za dużo nas ?. Własne dzieci z dorosłymi dziećmi,moje dzieci i dorosłe wnuki ( nawet z osobą towarzyszącą).Przyjedzie do mnie w Drugi Dzień ( sama z mężem).Trochę mi przykro,ale tylko trochę.
Pogoda zapowiada się ładna to umyję pozostałe okno w kuchni.Teraz, tą myjką na akumulator do mycia okien to myje się bardzo szybko i prosto.Nawet myłam panele na korytarzu i szkło hartowane Lacobel, pomiędzy szafkami w kuchni.Rewelacja.
Zosiu,cieszę się że masz humor a ta muzyka,której link podesłałaś brzmi bardzo swojsko.Też lubię te klimaty.
Dobrego poniedziałku życzę wszystkim.Na śniadanie zapraszam,wspólnie smakuje lepiej.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem