Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51945  
Nieprzeczytane 25-03-2024, 20:56
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 464
Domyślnie

Dobry wieczór.
Cytat:
.Pociągiem jechałam może ze 20 lat temu nazad ,busem pewnie z 6 a i to musiałam podpatrywać ludzi gdzie w te "karteczki wstępu" do busa się zaopatrują
Kobra jesteś kierowcą, masz samochód, to od nikogo nie jesteś zależna.
Lulka i Gratka też jeździ, a ja i Iza niestety nie naumiałyśmy się, ale wcale mi to nie przeszkadza.
Jak nie znajduję jakiegoś środka lokomocji, to od tego mam dzieci.
A był czas się nauczyć, zresztą teraz to i tak bałabym się jeździć, za duży ruch na drogach.
Poza tym problem z przeglądami, paliwem, remontami, parkowaniem...u siebie jak nie autobusem, to taxi i nie narzekam.
Zosia jest niezła aparatka, a Ty masz takie talenta ukryte, żal ukrywać, wypróbuj jeszcze na innych i możesz działać na szerszą skalę.
Izo, ja też opylam sprzątanie, jedno, że trochę po świętach mam mieć malowanie, a po drugie młodzi na górze robią remont pokoju wnuczki, do mnie poznosili różne graty, paczki itp.,
Przed świętami mają to zabrać, to tylko przelecę odkurzaczem i finito, trzeba tylko pomieszać w garnkach, coś upiec i święta zlecą.
Każda firma przewozowa wybiera te trasy, które przynoszą zyski i są najpopularniejsze.
Izo, a wiesz co, że nawet specjalnie się tym snem nie zestresowałam, jakoś ostatnio mało co może mnie wyprowadzić z równowagi, chyba na starość złagodniałam.
Cytat:
A cena chyba zależy od terminu, im dalej do wyjazdu,
to wyświetlił mi się tańszy przejazd.
Lulka, pewnie tak, nie pamiętam ile wcześniej kupowałam bilet.
Miłego wieczoru Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem