Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13713  
Nieprzeczytane 25-03-2024, 21:10
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 257
Domyślnie

Dobry wieczór .
Tak , tak , nie było mnie na Seniorku przez kilka dni ale mam inne zajęcia , poza przyznam się szczerze , że nie chciało się mi . Przed świętami dużo domowych obowiązków i nie tylko zresztą .
Janku , przykro mi , że Twoja siostra jest w szpitalu ale może na święta wyjdzie ? Z tym plastikiem to faktycznie plaga ale sam używałam sporo go kiedyś , zwłaszcza jednorazówki . Jadziu , ja też mam dwóch synów ale przyznam się , że więcej z nimi rozmawiam przez telefon niż widuję .
Mają ciągle swoje sprawy , znajomych itd... nawet nie wiem jak będzie w święta .
Ty chociaż spędzisz je z rodziną bo już wiesz a ja jak zwykle nic nie wiem i to mnie zawsze denerwuje .
Sama nie będę ale mimo wszystko...tak nie powinno być . Kiedyś w mojej rodzinie każde święta to był obowiązek i przyjemność jak wszyscy razem spotykaliśmy się .
Potem jak zmarł mój tato jakoś wszystko rozpłynęło się . Edwardzie miło bardzo , że zaglądasz tak jak dawniej choć kiedyś rozmawialiśmy tutaj bardzo często .
Powiedz mi , proszę , nadal pieczesz ten swój słynny chleb ? Widzisz ? Pamiętam . Nie tylko to zresztą .
Wiosna , planujesz znów wyjazd do swojego siedliska ? Jadziu kochana , z tymi pseudo przyjaciółmi też różnie bywa , sama straciłam kontakty gdy przestałam pracować , niektóre może na własne życzenie bo nie zawsze jest chęć i czas na długie rozmowy i poobrażali się niektórzy .
Dziś u mnie było prawie 15-ście stopni na plusie i słoneczko i to mi przypomniało Jadziu , że niedługo będziesz mogła wyjeżdżać na swój tarasik , który widziałam na zdjęciu . Świeże powietrze jest nam potrzebne .
Nadal sprawdzam sanatoria , bardzo potrzebuję wyjazdu na rehabilitację , poza tym muszę zresetować się po tych wszystkich nieszczęściach i chorobach .
Ale kończę na dziś , dobrej nocki kochani choć pełnia dziś i gorzej się śpi , zasłaniajcie okna .
Pozdrawiam cieplutko i do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem