Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51946  
Nieprzeczytane 25-03-2024, 23:11
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 812
Domyślnie jeszcze ja

Też nie wiem , kiedy gratka wyjeżdza , nie odpowiedziała mi.

Współczuję Wam porządków, ja tylko poprałam zaslony , bo firanki mam na zmianę , resztę ogarnie moja Halinka.
Kiedyś też pracowałam ze szmatą do upadłego , teraz też czasem mnie poniesie , ale kregol zarządza w/g swego uznania. Grób mam pieknie ustrojony , bo zrobiłyśmy to z córką ,w piątek tylko sprawdzę czy wszystko jest na miejscu , zapalę światła i spokojnie mogę jechać.
Sprawdzałam pogodę kwietniową to oprócz świat nie będzie szału.Nawet ma popruszyć śnieg, ale to we Wroclawiu.
Też mam kłopot co zabrać, zeby nie było dużo , a stosownie.Część rzeczy takich codziennych mam u córki.Tylko takie śiateczne rzeczy.Kupiłam sobie nowy płaszczyk, ale moze byc za lekki chyba więc zostanie w domu , wezmę inny, bo kurtki mi się znudziły.

Ale się rozgadałam , ale jak czlowiek jest samotny to jak dorwie się do gadulstwa to nie ma umiaru.

Izuniu - moje przepisy nie są udziwnione, może tylko bardziej apetycznie wygladajace i bogatsze w warzywa..Staram się , by byly mniej kaloryczne.

Życzę dobrej nocki . Jest pełnia , która żle znoszę, bo ciśnienie walnęło mi 220 na 110.Byłam w strachu, bo nie chciało spadać do zadawalających wartości.Wezwałam opiekunkę , bo to było póznym wieczorem , a walczylam od rana.Dziś jest dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem