Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118239  
Nieprzeczytane 26-03-2024, 18:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 982
Domyślnie

Dobry wieczór....
Ninko...Zosiu...miło, że jesteście.
Zosiu...dzięki za dobre słowo. Masz pomoc od córki i wnuka, więc szybko ogarniecie domek, zrobicie zakupy i przygotujecie jedzenie wielkanocne. Fajnie, że wnuk popracuje przy pracach na wysokości, z tym zawsze mam problemy. Najbardziej męczy mnie upinanie firan i zasłon....mimo iż mam drabinkę, ręce omdlewają a głowa się kręci. Czasem pomaga córka lub zięć, ale nie zawsze mogę na nich liczyć, zwłaszcza, że oni pracują przed południem, a ja wtedy mam ochotę na pranie i wieszanie.
Cieszę się, że zaliczasz spacer...też dziś trochę pochodziłam - wprawdzie niedaleko, ale zawsze coś.
Ninko...bardzo zmartwiłam się Twoim stanem zdrowia i apatią. Dlaczego myślisz o szpitalu....czyżbyś aż tak źle się czuła? Dzieci nie wezmą Cię do siebie? Nie masz już problemu z psiną, możesz wyjechać nie narażając jej na większe psy u rodziny, więc w czym problem.
A jeśli nawet spędzisz święta w domu - porządki nie są najważniejsze....co tam firany, brudne okna...ważne są przeżycia duchowe i radość ze Zmartwychwstania Pana.
Buziaki kochana.
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocki....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem