Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13720  
Nieprzeczytane 27-03-2024, 15:36
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 268
Domyślnie

Dzień dobry .
Widzę , że już są życzenia na święta , niesamowite.. Janku , daleko mi było od tłumaczenia się dlaczego nie pisałam na Seniorku , po prostu stwierdziłam fakt . Poza tym może nie potrafię tak pięknie pisać ale wszak jestem ekonomistką , nawet mam dyplom wykwalifikowanego rolnika .
Moim zdaniem każdy pisze tak jak potrafi , kiedy chce , może też sobie ponarzekać bo po to jest to forum . piszemy o wszystkim , nie tylko o dobrych rzeczach .
Dziewczyny mają rację , dlaczego ja zawsze przywitam się z każdym ? Bo kultura tego wymaga , poza tym mam takie usposobienie .
Odnośnie kłamstw to moim zdaniem nie powinno się tak mówić Haniu bo piszą tu osoby starsze , z różnymi chorobami , poza tym może mają problemy z pamięcią ? Sama czasem łapię się na tym , że o czymś zapomnę i uważam , że mam do tego prawo .
Alu , Ciebie zawsze zauważam , nawet piszę nieraz do Ciebie ale Ty nie odpisujesz więc co mam zrobić ? Jak myślisz ?
Dla Jadzi też odpisuję z nieudawaną sympatią .
Fakt , kiedyś nas tu było dużo (jakieś 7-8 lat temu) i były fajne rozmowy ale niestety - jednych już nie ma , inni zrezygnowali z Seniorka a jeszcze inni od czasu do czasu tylko zajrzą . Samo życie ...
Nie ma co rozstrząsać tego wszystkiego tylko iść do przodu z tym bagażem doświadczeń jakie mamy .
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , miłego popołudnia , zajrzę wieczorem .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem