Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51995  
Nieprzeczytane 02-04-2024, 08:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 999
Domyślnie

Dzień dobry w poświąteczny wtorek.
Dla mnie okres świąt i odwiedzin jeszcze się nie skończył....przed chwilą zatelefonował znajomy, że wybiera się do mnie na kawę i ciacho, a w niedzielę będę gościła kuzynostwo z dorosłymi dziećmi. Trzeba będzie znowu szykować jakąś wyżerkę.
Jestem trochę zmartwiona bo z naszego wyjazdu na koncert piosenek zespołu Abba nici - został odwołany bez podania przyczyny, a pieniądze zostały zwrócone córce na konto. Mam wybrać sobie w to miejsce coś innego i mam dylemat... ani w Filharmonii w Rzeszowie ani w Arenie w Jasionce - gdzie miał się odbyć - nic ciekawego mnie nie zainteresowało. Festiwal Muzyczny w Łańcucie też nie proponuje nic, co zaspokoiłoby mój niewykształcony muzycznie mózg. Chociaż nie pozwolę sobie, aby przepadł mi taki prezent....wybiorę coś innego - pewnie spektakl w Teatrze, mimo, iż mam jeszcze jeden niewykorzystany bilet na "Szczęściarzy".
Po pogodnych i ciepłych Świętach zachmurzyło się i...pada. No i temperatura niezbyt wysoka...8 stopni.
Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych...miłego i radosnego dnia....
Ps. Bogda...Twoje tulipany już w pełnym rozkwicie. U mnie - jak dotąd - same liście i gdzie nie gdzie niewielkie pąki. Szok...


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem