Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52035  
Nieprzeczytane 07-04-2024, 07:47
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 988
Domyślnie

Dzień dobry niedzielnie...
Dziś niedziela wyborcza, więc śpieszymy do urn...trzeba zadecydować świadomie...mam swoich faworytów.
Ponoć ma być przepiękny, słoneczny i ciepły dzień, więc przed siedzeniem za stołem muszę zaliczyć spacer, bo do lokalu wyborczego mam spory kawałek.
A teraz pozdrowienia i ucałowania od Gratki dla nas wszystkich....pogadałyśmy trochę. Po niezbyt miłym wrażeniu na początku turnusu i stoczonych wojenkach z administracją sanatorium jest jakby trochę przyjaźniej. Najważniejsze, że Gratka zadowolona z zabiegów i wyżywienia. Codziennie schodzi z górki na spacery po deptaku, odwiedza kawiarnie, pogada z innymi kuracjuszami. Od kwietnia czynne są też tężnie solankowe, więc dodatkowo korzysta z tych dobrodziejstw. No i w przeciągu kilku ostatnich dni przyroda się tak rozwinęła, że zrobiło się zielono i przyjemniej.
Gratka nas podczytuje, więc odbiera nasze dobre myśli i pozdrowienia dla Niej, jednak nic nie wywalczyła w sprawie internetu, a pisanie na telefonie sprawia kłopoty...palce nie słuchają klawiszy.
Miłego świętowania...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem