Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118305  
Nieprzeczytane 07-04-2024, 08:10
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 975
Domyślnie

Dzień dobry niedzielnie....
Dziś niedziela wyborcza, więc udajemy się do urn i wybieramy świadomie. Ja mam swoich faworytów, bo głosujemy na ludzi nam znanych, lubianych i mogących coś zdziałać dla naszego lokalnego środowiska.
Ninko...ja od trzech chyba lat nie mam warzywniaka jako takiego...nic nowego nie sieję. Na malutkim kawałeczku mam cebulę siedmiolatkę na szczypiorek i w gruncie zeszłoroczną pietruszkę na zieleninę. Może posieję nową, ale do końca nie jestem pewna. Za to w ogrodzie mam mnóstwo krzewów, kwiatów wieloletnich, skalniak z żurawkami, no i dosadzam kwiaty jednoroczne. Wiele miejsca zajmuje trawnik, ale pod krzewami, wśród kwiatów trzeba plewić, siekać i grabić. No i stale ujarzmiać krzewy, aby nie rozrosły się ponad miarę. I z tym jest sporo roboty. Za dobre chęci pomocy - dziękuję.
A o mnie się nie martw i nie płacz. Przyzwyczaiłam się do bólu, radzę sobie jak mogę - Ty masz większe problemy zdrowotne i to ja mam większe powody do tego, aby się zamartwiać o Ciebie. Przytulam.
Gienku...seks jest ważnym aspektem życia i nawet w wieku dojrzałym czy sędziwym jest do przyjęcia. Dziwi mnie jednak to, że dyskutuje się o tym na czatach - wszak to osobista sprawa dwojga osób. Nie należy się z tego naśmiewać i być pruderyjnym. A może spotkasz kogoś z kim się dopasujesz i będziecie nadawać na tych samych falach.
Miłego świętowania...Pewnie już dziś nie wpadnę...będę się gościć.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem