Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118315  
Nieprzeczytane 08-04-2024, 08:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 975
Domyślnie

Dzień dobry w powyborczy poranek.
Obywatelski obowiązek spełniłam...u mnie szykuje się zmiana władzy...może to i dobrze, bo poprzednia nie wsłuchiwała się w głosy mieszkańców. Zresztą zobaczy się - nowa miotła zawsze dobrze miecie, a potem stępia się.
Danusiu...dałam radę...nikt nie musiał po sobie sprzątać... Przyznam się, że lubię gości, zwłaszcza tych najbliższych i tych, z którymi jestem w dobrej komitywie.
Dziś też spotkam się z koleżanką z dawnej pracy, która przyjdzie ze swoim partnerem życiowym do kościoła (dziś u nas odpust Zwiastowania Pańskiego i święto patronalne parafii) i zapowiedziała swe odwiedziny. Mam pozostałości z wczorajszej uczty, więc nie ma strachu. A miło będzie spędzić czas i pogadać, bo dość dawno nie widziałyśmy się.
Danusiu...masz rację co do Gienka, Vika także, ale on tak ma i nic nie poradzisz. Ninka zapewne o czym innym myślała, że tak się wyraziła. Zauważyłam, że Ninka o czym innym pisze, pląta tematy, nie kończąc jednego, zaczyna drugi...może i w tym wypadku to zadziałało.
Nie opuszczaj nas z takiego powodu...miło było tu z Tobą...wiele ciekawego wnosiłaś.
Witam Cwietę...mam nadzieję, że zawita u nas na dłużej a nie tylko będzie to jednorazowe wejście i pozdrowienie. Czekamy...
Gienku... też mam zadomowione ptaszki. W lesie mam 3 budki lęgowe i tam urzędują te mniejsze, a kosy, drozdy i synogarlice gnieżdżą się w krzakach lub w gęstym lasku. Całą zimę dokarmiam, więc tu mają swój dom.
Zosiu....Viko...pozdrowienia przesyłam....
Miłego dnia wszystkim obecnym i nieobecnym.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem