Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118370  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 17:29
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 268
Domyślnie

Hej , dzień dobry .
Nie zaglądałam bo za bardzo nie było czasu , poza tym te zmiany aury mnie kiedyś zabiją chyba - znów walczyłam z ciśnieniem . Potem zajrzał syn i tak dzień zleciał . Beniu , pytałaś jak udało się mi wyhodować koperek . Z początku skrzynki były w kuchni bo tam ciepło a potem wystawiłam na balkon . Mam do ziemniaczków czy do zupy lub sosów , lubię świeży , tak ładnie pachnie...
Ninko , ile razy w tygodniu ma przychodzić pielęgniarka ? Jeszcze coś - masz w domu tlen czy inhalator ? Bo mój szwagier po wyjściu ze szpitala ma tlen , pomijam tu leki wziewne . Odnośnie Hospicjum to nie chcę wypowiadać się bo to Ty musiałaś sama podjąć tak ważną decyzję .
Izuniu , fajnie , że masz las przy domu a sosny to samo zdrowie , wydzielają olejki eteryczne i lżej się oddycha . Choć wiadomo , o wszystko wokół domu trzeba zadbać . Zosiu , chyba znów zapiszę się do biblioteki bo już nie mam co czytać a lubię . Dziś domownikowi kazałam kupić czasopisma babskie na dobry sen .
Gienku i w końcu kiedy ta msza ? Odkręciłeś wszystko ? Wczoraj były urodziny naszej Helenki , muszę znaleźć jakieś kwiatuszki i złożyć jej życzenia , może przeczyta .
Rozpisałam się , buziaczki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem