Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3120  
Nieprzeczytane 27-04-2024, 11:32
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 659
Domyślnie

Dzień dobry.
Witam wszystkich bardzo serdecznie w sobotę.W końcu zrobiło się ciepło.Od rana świeci słońce.Na działkę pójdę po obiedzie, oj będę miała co robić.Syn mówił iż przymrozek dał się we znaki.Pomarzły czereśnie i winogrona.O krzewach nie mówił, ale na pewno też ucierpiały.Dziś rano w sklepie też kupujący rozmawiali o tym iż może to przyspieszone zimni ogrodnicy i zimna Zośka,bo dawno nie było tak zimno w kwietniu.
Basiu, dziękuję za kawę i śniadanie.
Dosiadam się z kawą i oglądam tenis.


Zosiu czytam teraz książkę " W potrzasku wspomnień" Aleksandry Kosowskiej.Na razie jestem na początku,więc nie mogę powiedzieć czy fajna.Zapowiada się ciekawie.
Wspominałam kiedyś iż siostra z siostrzenicami i swoimi szwagierkami planują wyjazd do Wenecji.Byłyśmy razem w 2021 w Rzymie ( jak się śmiała przewodniczka 3 pary sióstr) i teraz myślimy o Wenecji.W tym roku lecimy w piątkę.Jedna ze szwagierek siostry wycofała się.Bilety na samolot zarezerwowane mamy na końcówkę sierpnia.Szukamy noclegu na Bookingu.Wenecja to jedno z najczęściej odwiedzanych miast na świecie i jak czytam jest drogo. Ale co tam.Lecę sama bez męża. I jak powiedziała siostrzenica "ciocia jesteś emerytką,masz czas i stać cię". No to jak nie teraz to kiedy?Miałam powtórzyć Rzym(wrzuciłam euro do Fontanny di Trevi ),żeby wrócić jeszcze raz, bo nie widziałam grobu Papieża ale Rzym w pigułce już widziałam to może polecę z mężem w kolejnych latach. Wczoraj był w swojej przychodni.Jest poprawa.Jest lepiej.

Dobrego i słonecznego dnia życzę. Odpoczywajcie i wypoczywajcie.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 27-04-2024 o 12:01.
Odpowiedź z Cytowaniem