Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3125  
Nieprzeczytane 27-04-2024, 20:14
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 480
Domyślnie ⭐ Dobry Wieczór ⭐

WITAM PONOWNIE WSZYSTKICH W SLODKIM GRONIE

Grażynko - nie byłam w Wenecji, natomiast byłam w 2016 roku 5 dni w Rzymie. Odwiedziłam Watykan i wiekszość zabytków i wrzuciłam grosik do fontanny De Trevi, może dobry los sprawi, że jeszcze odwiedzę to ''wieczne miasto''.
Grażynko - jak najbardziej jestem za tym, aby zwiedzać, bo podróże kształcą i dostarczają mnóstwo wspomnień..
życzę Ci tych pięknych i niepowtarzalnych wspomnień, które na zawsze w pamięci pozostają.
Grażynko - dla Ciebie oraz dla wszystkich tych, którzy lubią ten rodzaj muzyki.

Noc w Wenecji to „operetka komiczna” w trzech aktach Johanna Straussa.

Autorami libretta są Camillo Walzel (pseudonim: Friedrich Zell) i Richard Genée.
Premiera odbyła się 3 października 1883 roku w New Friedrich-Wilhelmstädtisches Theatre w Berlinie.
Operetka trwa prawie trzy godziny.
Akcja rozgrywa się w Wenecji około połowy XVIII wieku i jest komedią o przebraniu i błędnej tożsamości
z miłosnym zamieszaniem między dwiema klasami.
Zapraszam na uwerturę tej operetki :

https://www.youtube.com/watch?v=D4vN3vbzgjI

Jutro wybieram się z mężem na ostatni koncert do Opery w tym sezonie.
Przyda się nam'' trochę innego oddechu'', złapania dystansu od sieci codziennych spraw..
chciałoby się odpłynąć rzeką myśli daleko poza zasięg czekających nierozwiązanych zadań.
<⭐><<⭐><<⭐>
... I chcę jeszcze coś dodać ;
chociaż czasem nie jestem tutaj obecna, Ty zaszczycasz mnie swoją życzliwością..
to jest piękne - dziękuję, że jesteś!! ❤️

Niech nieznana ukołysze Cię noc gwiazd dłońmi złotymi,
a księżyca czarodziejska moc, uczyni Twe sny kolorowymi.

⭐Miłego wieczoru, miękkiego lądowania w puchy i poduchy,
baśniowych snów pod rozgwieżdżonym niebem.⭐
⭐ Buziaczki i przytulaski na dobranoc z pozdrowieniami dla wszystkich przesyłam.



__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem