Wyświetl Pojedyńczy Post
  #46371  
Nieprzeczytane 06-05-2024, 01:57
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 956
Domyślnie Leśnicz ówka Wita Wszystkich I Pozdrawia.

To fajnie obejrzałaś na internecie. W środku jest naprawdę pięknie. To jest parter i piętro. Byliśmy w niedziele na obiedzie. Pełna kultura. Zawiozła nas sąsiadka i za 2 godziny przyjechała po nas jak umówiliśmy się z nią. Ten WRAZIDLOK na wsi stoi , przy trasie przelotowej Rybnik Gliwice. Już w południe brak miejsc na samochody . Po 17,00 godz pitce sprzedają na miejscu i na wynos i różne jedzenie. Ja tam byłem już kilkanaście razy. Bo jest naprawdę warto wejść.To ode mnie to druga wieś to tylko 3 km, nawet jest też szpital prywatny koło tego Wrazidloka. duży. Fotek dużo narobiliśmy dzisiaj na jej komórce . Ostatnio były robione moją komórką bo Krystyna zapomniała. Krasnoludki jak we Wrocławiu.. Nawet przy wejściu w środku stoi aniołek i, tam wrzucają monety drobne, tak popatrzyłem z 5 kg by ich było. Nawet cała furmanka wisi, jak po schodach się idzie do góry.wymalowana na biało. Dwa telewizory są na dole i jeden u góry. Na dole na każdej ławce są poduszki , a oparcie jest kożuchy baranie . Wygląd estetyczny Stoły grube , grubsze jak z balii ławki do siedzenia też. Potężne bale są jak budowano ją. W środku dookoła pełno krasnali , małe, duże i większe. Oczywiście i barek jest , że przy nim można wypić na wysokich krzesłach.Mnóstwo świateł rożnych. Cudownie wygląda w środku. Kiedyś była łąka kozy się pasły , ja to znam bardzo dobrze.. To taka dolina była . Tam masę kasy wsadził ten co budował ,, ale myślę że już mu się to zwróciło. To potężny duży budynek jest za p leczem oczywiście.Kelnerek naliczyłem 13 sztuk. Wszystkie w czarnym stroju, pełna kultura .Ludzi jest masa do samego wieczora. Nawet na zewnątrz podają jedzenie , i kelnerki nas posyłają i pytają czy nam odpowiada dane miejsce. Drogo jest , ale warto zjeść , bo bardzo dobre jest wszystko. Tam kupowałem też pitce. Pozdrawiam.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem