Wyświetl Pojedyńczy Post
  #204098  
Nieprzeczytane 07-05-2024, 12:26
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 184
Domyślnie

Witam dziewczyny.
Wczoraj wieczorem była burza a deszczu tyle co kot napłakał.
Wczorajszy dzień miałam dosyc zapełniony. Rano wizyta u lekarza /zapraszanie starszych ludzi na badania/ dostałam skierowania na echo serca, holter EKG, holkter ci,snieniowy, badanie moczy i morfologia, doplere żył szyjnych. Wszystko dostałam na kartce rozpisane, gdzie i kiedy ponieważ w naszej przychodni nie robią echa serca i doplery więc mam skierowanie do Kosztow. To niedaleko wiec wczoraj już zaliczyłam echo a jutro mam morfologie i dopler żył szyjnych.Fajnie, że nie musiałam sama dzwonic i umawiać się na badania. Potem jak mowiła mi dziewczyna z rejestracji bedzie umowiony koordynator i bedzie analizował wyniki.
Skorzystam ze wszystkich badań bo to oszczędność kilkuset złotych jak nie wiecej za które zapłaciłabym prywatnie u lekarza do ktorego chodzę. Już taki holter to 200 zł a tych badań jest kilka.
Pogoda troche sie zepsuła, jest chłodniej i mało słoneczka.
Małgosiu masz problemy, ale niestety takie życie, moj Kaziik szybkoi sie zwinął bo kilka miesiecy od diagnozy.Sprawny był do samego końca, tylko słaby.Gdy przerzuty zaatakowały kości to miał problem z chodzeniem ale balkonik pomagał.\
Miłego dnia
__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem