Wyświetl Pojedyńczy Post
  #52287  
Nieprzeczytane 08-05-2024, 10:17
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 686
Domyślnie

Brr..zimno ..siedzę z farbą na końcówce górnej bo do fryzjera mi się nie chciało ,pokombinowałam z kolorem i się zobaczy co wyjdzie najwyżej ogolę się na zero ,walnę ze 2 kolczyki i 3 tatuaże i będę trendy. Słońce coraz wyżej ale niewiele cieplej..Wczoraj jakichś diabeł wstąpił w mojego dostawcę i nagle ogłosił że za godz. będzie auto z zamówionym drewnem (dąb) i to w chwili gdy !!!!!!1.siedzę w poczekalni u lekarza (załatwiam wózek dla Zosi i chodzik) 2.Okazuje się że panie nie raczyły od ub.roku wpisać dokumentu o niepełnosprawności do kartoteki i trza przywieźć 3 bankomat na wsi szlaken trafen znaczy kasy nie mam
Nic to zebrałam się w sobie i poooszłam jak przeciąg kilka razy przekroczywszy dozwoloną prędkość ale znalazłam papier Zośkowy ,wybrałam kasę i powróciłam na czas .Kierowca dzwoni że stoi przed stodołą na której są "słoneczniki" ,zdumiałam się bo takiej działalności artystycznej jako żywo nie pamiętam i nawet suto zakrapianej imprezy nie było coby w nas wyzwolił się "duch" van Goga ..pytam co pan wpisał w GPS ?..no tak do nazwy wsi dodał Dolny a miał być Górny i znalazł się 4 km gdzie indziej A swoją drogą zaciekawiły mnie te słoneczniki ..może i ja sobie cóś walnę na stodole??
A teraz dla udokumentowania tegoż co powyżej ..
Kontrola jakości


A tu w trakcie układania


Odpowiedź z Cytowaniem