Wyświetl Pojedyńczy Post
  #98  
Nieprzeczytane 24-05-2008, 08:08
Rajmund Weise Rajmund Weise jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Dolna Saksonia Niemcy
Posty: 3
Domyślnie

Dziękuje za dobre rady, zapoznam sie z regulaminem oraz poprzednimi postami.
To był naprawdę wielki przypadek ze tutaj zaglądnąłem. Szukale w wyszukiwarce starego przysłowia - "nie czyn drugiemu co tobie nie miłe" i nie bylem pewny jak dokładnie ono brzmi. Jedna z uczestników forum ma takie hasło w podpisie. Takim wiec sposobem trafiłem kochani do Was. Do mnie tez już mówią senior dla odróżnienia, bo pracuje z synem. Moim podstawowym problemem jest brak czasu i marzy mi sie moment, kiedy będę mail go w nadmiarze. Pamiętam takie czasy, już istniały w moim życiu. Wtenczas miałem....no było to jeszcze przed trzydziestka, ze nie wiedziałem co ze sobą zrobić i czasami bardzo sie nudziłem. Potem dzieci, praca czasami od rano do wieczora, czasami całymi nocami. Do dzisiaj nie zaznałem ponownie tego komfortu, czyli nadmiaru czasu do własnej i wyłącznej dyspozycji.
Pragne tylko dodac ze z ojcem pogodzilem sie juz dawno, On sie troche zmienił, a ja go nie atakuje więcej
Przepraszam Pana Siekierka za atak, cały czas mam nadzieje, ze nie czuje Pan do mnie żadnej urazy
Ten polski wyraz "Lodreipein" - wstyd nawet wspominać co oznacza, ale jak sie dobrze wczyta w to co napisał Pan Siekierka jest zaraz zrozumiały.

życzę miłego weekendu.
Odpowiedź z Cytowaniem