Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 30-05-2008, 23:34
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Małgorzto50
Jaki powinien być tytuł wątku?
Nie masz współczucia dla ofiar a jeśli natępowało to gdy były dziećmi? Ale zacytuje Ci parę fragmentów wypowiedzi autentycznych, po zeznaniach na policji.
"nie wygram tej wojny...za dużo mnie to kosztuje...boję się tego popołudnia........ ale tak strasznie boli, gdy ogołacaja cię z resztek godności, tracisz wiarę ..i musiszzapomnieć...najchętniej walnełabym głową w mur!!!
ńie jesteśmy ludzmi z kamienia wiem, mamy prawo błądzić nieradzić sobie z trudnościami ale kiedy one cię uginają masz ochote poddać się.... a matka która daje cię światu, pragnie dziecka śmierci..i moja mówi mi to otwarcie"
To mówi kobiet która była gwałcona przez ojca i użyczana wujkom. Więcej nie dodam bo mnie trafia.
Tadeusz czy ty czytasz to co ja piszę ,że polemizujesz z tym czego nie napisalam .Powtarzam nie mam współczucia dla matek ,które pozwalają ,milcząc na to by ich partner molestowal ich wlasne dzieci ,naweyt jeśli przy okazji sa rowniez jegoi ofiarami.Nie rozumiem kobiet ,które wiedzac o tym,ze ich partner molestuje ich dziecko NIC z tym nie robią i zostają z tym facetem ,nie ma to nic wspólnego z doroslymi ofiarami molestowania w dzieciństwie.Mnie też coś zaraz trafi.Nie wiem jaki powinien być tytul watku wszystko jedno, ale co mamy odpowiedzieć co my na to? Wiadomo co my na to
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie