Wątek: Manipulacje
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Nieprzeczytane 28-05-2007, 21:53
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie Oświadczenie

Oświadczam, że jestem manipulowany, przez moją małżonkę i to od 52 lat awięc wystarczająco dlugo aby to sprawdzić. Oto przykład - jeszcze " ciepły". Na miniony weekend, zapowiedziały się, z wizytą, nasze dzieci i wnuki - bo u Dziadków - najlepsze gerilowanie. Taki "najazd" - 11 osób - wymaga odpowiednich przygotowń, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Biegam więc, kilka dni naprzód, bo to trzeba trawnik skosić /będą się opalać, grać w kometkę/,a sprzęt ogrodowy przygotować, i grill narychtować. Jest tego sporo, jak się chce żeby było porządnie i ładnie. Moja , Pani Małżonka, też ma sporo do roboty, bo wyżywić taką ferajnę to nie byle jakie zadanie no i mieszka nie też trzeba jakoś "ochajtnąć" i tu zaczyna się manipulacja. Kiedy ja zasuwam wokół domu to, moja Pani, ma akurat coś ważnego do obejrzenia w Tv a potem oświadcza, że jak jej nie pomogę to ona się nie wyrobi I dodaje, z miną niewiniątka, że to będzie wstyd jak dzieci zobaczą bałagan w mieszkaniu.
To jest manipulacja< która powinna być prawnie zakazana.
PS. Fama niesie, że największe manipulatorki to kobiety - złaszcza te zamężne. No może politycy trochę im dorównują.
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <