Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 13-06-2007, 11:23
green's Avatar
green green jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: naturalne ostoje Polski
Posty: 506
Post Woda mineralna dla zdrowia i urody - komentarze


Komentarz do artykułu: Woda mineralna dla zdrowia i urody
--------------------
Myślę że jest to tylko wstępniak do całej serii artykułów na tak ważny temat (szczególnie w okresie upałów).Powinniśmy wymieniać się wiedzą, doświadczeniami własnymi, bardziej wiarygodnymi niż tylko informacją w mediach (opanowanych przez lobby producentów i ich opłacanych promotorów). Od wielu lat stosuję zdroworozsądkową zasadę omijania wszelkich modnych kuracji, technik czy zalecanych "jedynie słusznych" sposobów dbania o swoje i moich bliskich zdrowie. Podejrzewam że wielu z nas, użytkowników tego forum mają swoje stare (z dziadów pradziadów) opinie i sposoby dbania o higienę naszego życia, Ja preferuje wszelkie naturalne, mało agresywne metody życia w zgodzie z naturą. Dlatego wiem jak duży wpływ na struktury naszego organizmu ma jakość wody którą używamy do picia, gotowania, mycia i w produkcji innych niezbędnych dla życia produktów. Na koniec takie pytanie... czy zdajecie sobie sprawę ile jest potrzeba wody dla wyprodukowania 1 tony najlepszej jakościowo pszenicy, a ile jej zużywamy w procesie wytwarzania brylantu...Tak właśnie brylantu...wyrobu jubilerskiego.Słonecznie pozdrawiam z naturlandii H.T.
Odpowiedź z Cytowaniem