Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 02-11-2008, 10:18
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyzyny
Szukam osoby albo instytucji ktora zaopiekowalaby sie moja mama. Do tej pory oplacalam opiekunke ktora sie mama zajmowala. Mama ma 97 lat. Lezy, nie slyszy i slabo widzi. Nie ma konkretnej choroby. Wczoraj opiekunka zlamala sobie reke i jest w szpitalu. Wydzwanialam wczoraj do wszystkich mozliwych punktow w Bydgoszczy (ja mieszkam daleko od mamy) nikt nie moze mi pomoc. Sa dwa hospicja ale obydwa przyjmuja tylko osoby z nowotworami. Mama pozostala z wnuczka opiekunki, mloda dziewczyna ktora mieszka na codzien w Kcyni. Czy to mozliwe, ze mama zostanie sama w mieszkaniu i bedzie skazana na smierc?Moze ktos przeczyta moj post i bedzie mogl mi cos poradzic. Bede wdzieczna.
Czytam ten apel i czegoś chyba nie rozumię. Sądząc po wieku mamy jesteś pewnie już na emeryturze lub w wieku emerytalnym. Jeśli jeszcze pracujesz bierz urlop choćby bezpłatny i jedż do mamy i tam dopiero szukaj opiekunki lub odpowiedniego miejsca dla twojej mamy. Przy wieku twojej mamy powinnaś mieć już wcześniej w zapasie jakieś wyjście rezerwowe.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem