Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 12-07-2007, 13:40
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Ja trafiłam tu przez przypadek.Przeglądając w goglach informacje na temat haftów,trafiłam do galerii seniorków.A że nie mogłam jej otworzyć bez zalogowania zalogowałam się już nie pamiętam pod jakim hasłem,oglądnęłam,wyszłam i na dosyć długo zapomniałam.Ale adres został w zakładkach,kiedyś znowu weszłam i bez logowania jako gość przez parę miesięcy czytałam i przyglądałam się.Wstyd mi było,że ja nic prawie nie umiem na komputerze,choć na nim pracuję.Ale jak zobaczyłam jak sobie nawzajem bezinteresownie pomagacie,wspieracie postanowiłam i ja spróbować.Moje głębsze zainteresowanie komputerem zaowocowało tym że stałam się jego szczęśliwą posiadaczką.Dziś już wiele się nauczyłam i nadaluczę.Za te wszystkie nauki serdecznie dziękuję.Dzięki klubowi nawiązałam wiele interesujących znajomości,które z wirtualnych w kilku wypadkach przerodziły się w real.I choć znam i jestem uczestnikiem wielu innych forów,tu spędzam najwięcej czasu,i nie myślę odchodzić.Czasem znikam,ale to różne przyczyny na to sie nakładają,zdrowie,szpital,wyjazd...
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/