Wyświetl Pojedyńczy Post
  #64  
Nieprzeczytane 09-12-2008, 22:05
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Przeprosiłam ponieważ nie zdawałam sobie sprawy ,że moja wypowiedź była tak przykro przyjęta -co do meritum podtrzymuję .Ale dla każdego co innego jest opiniotwórcze i ten punkt naruszyłam.Mam kompletnie inny światopogląd niż większość wypowiadających się tu osób i dlatego trudno się rozmawia .Nie użyłam żadnego wulgarnego słowa.A każdy z nas ma jakąś ekspresję -nie lubię letnich rozmów i z tego powodu nie chce mi się za często tu bywać .Za bardzo podkreślacie ową konieczność wyważania i ten sędziwy wiek -nie czuję się osobą ani sędziwą ani dostojną ,za często się ktoś obraża ...to zabija każdą dyskusję niestety.Nie mam zamiaru wchodzić na forum po to by nabierać jakiegoś poczucia winy z tego powodu iż nie podzielam poglądów osób ,które każdą inność odbierają jak zamach na ich godność osobistą tudzież urażanie uczuć .
Tylko przyklasnac. Zapewniam Cie, ze inni mysla podobnie - i tez maja obrazalskich naprzeciw i nie tylko obrazalskich.......

Obserwuje ten watek i bardzo sie ciesze, ze w Polsce zaczynaja "wprowadzac" w ruch struktury dla "seniorow". Nie nazywam ich Uniwersytami bo takowymi nie sa, ale forma w jakiej sie prezentuja wydaje mi sie, ze napewno jest ciekawa i bardzo potrzebna dla "seniorkow". Zycze wszystkim powodzenia w tych strukturach - sa naprawde potrzebne.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem