Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Nieprzeczytane 03-01-2009, 14:48
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Tym ,ktorym na sercu lezy dobro Polski i Polakow obojetnie w jakim sa wieku,w tym takze wiek seniora proponuje nawiazywanie kontaktow korespondencyjnych i osobistych celem omowienia jak ratowac Polske przed niszczeniem jej i nas POLAKOW przez odwiecznych naszych wrogow polskich.
W zwiazku z tym,ze internet caly czas jest inwigilowany, po nawiazaniu kontaktow osobistych bedziemy zrzeszac sie w bezpartyjne organizacje terenowe,wylaniajac z nich wojewodzkie i naczelne.JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA !
KONIEC RZADZENIA POLSKA PRZEZ PARTIE .






Kiedy juz sie zjednoczymy w te bezpatryjne organizacje i zaczniemy wylaniac to co pan napisal, to trzeba byc tam na miejscu,wie pan przeciez,ze tlum sie rzadzi dziwnymi prawami,musi,ale to musi,ktos stanac na czele....wiec w droge panie senior.W droge Wodzu.
Trzeba poswiecic wygodne zycie nad Atkantykiem i przeniesc sie na stare lata do surowego polskiego klimatu,bo znowu glupstw narobimy,jak w 89,pana wowczas juz nie bylo w Polsce i stad ten obecny status quo.
Wtedy, tacy jak pan, masowo wyjezdzali,bali sie, ze narod zechce rozliczyc,lepiej bylo ukrywajac partyjna przeszlosc, skryc sie za zielana karta,przykryc naga prawde choc listkiem figowym.

Iwigilacja internetu....?Wiem cos o tym,pana podkomendna przyslala mi cudze ,wykradzione zdjecie,wiec jest iwiligatorem,teraz wiem wszystko.
Pan przerosl swoich nauczycieli.
PS.
Wczoraj ogladalam film "Mala Moskwa"