Wyświetl Pojedyńczy Post
  #365  
Nieprzeczytane 12-01-2009, 21:33
Janczar's Avatar
Janczar Janczar jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Łódzkie
Posty: 695
Domyślnie

Cytat:
Napisał granny
Janczar Twoje pytanie jak dotąd pozostało bez odpowiedzi. Z wypowiedzi naszych poprzedników wynikało, że wypada wszystko, jak weszliśmy w temat "anorektyczek" sporo było jednak słów na nie. Ale to był kobiecy punkt widzenia. Mężczyzni lekko potraktowali temat, bo nikt z nich o ile mnie pamięc nie myli nie zastanawiał się nad tym.
Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Z czym czułbyś się zle, może to właśnie na to senior nie może sobie pozwolic i nie idzie tu o prozę życia jak wynika z powyższych wypowiedzi ale o naszą postawę wobec życia taką, abyśmy nie musieli się tego wstydzic. To chyba o to chodzi. Czyż nie tak?
Granny, (niestety nie wiem jak Ci na imię, tajemnicza kobieto) pewnie masz rację, jednak nie wszyscy tak rozumują.
Pewnie czytałaś o tej przykrości i podłości jaką wyrządzono Moderator Basi, co opisano w wątku "Gdzie jesteście niemi seniorzy".
Ta osoba która to zrobiła też jest osobą zarejestrowaną na tym forum.
I właśnie takich rzeczy nie wolno robić.

Odnośnie anorektyczek, to wkleiłem zdjęcia młodych nieszczęśliwych istot właśnie w tym wątku, na dole strony. http://www.klub.senior.pl/ogolny/t-c...3548-3523.html
Bez komentarza, zdjęcia mówią same za siebie i mają być przestrogą przed tą śmiertelną chorobą. Znam trochę ten temat z bliskiego mi otoczenia.
Pozdrawiam Cię serdecznie
Czarek
Odpowiedź z Cytowaniem