Wyświetl Pojedyńczy Post
  #57  
Nieprzeczytane 03-03-2009, 13:43
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie wiem żarty prawisz, czy zachowujesz powagę, zakładając, że powagę to; jak biznes uczciwie rozliczany zgodnie ze wszelkimi prawami niech sobie ma, nie mam nic przeciw, fury, kobieto wcale mu nie zazdroszczę niech se jeździ, moja furka mi wystarcza, nie muszę się martwić, że jak mi ukradną to majątek życia stracę, pozdrawiam.
Napisałem już,że takie radio powinno istnieć, bo są ludzie, którzy tego potrzebują, ale biznes jest biznes i słuchacze z tym nic wspólnego mieć nie powinni, a to przecież słuchacze także ładują kasę nie bardzo wiadomo jak rozliczaną.


Jest wiele stacji radiowych ktore zyja z datek sluchaczy.. Sa to przewaznie najlepsze stacje bo na b. wysokim poziomie i z mala iloscia reklam.
Sa tez takie stacje telewizyjne..
Stacja radiowa i telewizyjna jest wielkim biznesem i zyje tylko ze sluchaczy.
Jak ja daje kase na takie radio to do glowy bi mi nie przyszlo zeby im zagladac do ksiazek i patrzyc sie jak je wydali. Mnie chodzi tylko o to aby radio to bylo i zebym go mogla sluchac.
Zaznaczam ze Radia Maryja nie slucham bo go u nas chyba nie ma.. Slyszalam male urywki w internecie i nie zauwazylam w nim nic specjalnego. Ot typowe katolickie radio ( dla mnie bardzo nudne).
Nie ogladam tez mszy w telewizji.. Wole pojsc na zywa msze w normalnym kosciele od czasu do czasu.
Ojciec Rydzyk jako osoba niezbyt mi sie podoba bo jest za gruby na moj gust.. Nie lubie tez ksiezy ktorzy mowia cienkimi jeczacymi glosami..
Ale to nie ma nic wspolnego z radiem.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci