Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 15-08-2007, 21:16
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Wpływ mają przeżycia ............... i geny.

Miałam psy ze schroniska i nie było z nimi problemów ........ miałam pieski rodowodowe i problemy były ....... Axał jest psem z rodowodem dla mnie uosobienie słodyczy i łagodności ale do zwierzaków startuje i to bez względu na płeć ...... Nie pozwalam sobą miotac i nie pozwalam się rzucać ....... słucha. Kundziu, nie wolno dopuścić żeby pies stał się przewodnikiem sfory .......... małe pieski bardzo często wykazują agresję w stosunku do psów i ludzi natomiast pies nie ma prawa warczeć na domowników a tym bardziej ich gryżć ..... gdybym nie zdominowała swojej 2,5 kg Figusi zachowywała by się identycznie jak Pusia ......... ona też "zagryzłaby" każdego dużego psa, nie da się dotknąć do mnie ani do siebie obcym ... ona gryzie z ziemi i spod pachy. Nie ma prawa warknąć na domowników, na żądanie musi oddać jedzenie ... to samo dotyczy Axała. Przy ataku agresji w stosunku do domowników skarć Pusię ........ ona musi wiedzieć kto w domu rządzi, innej recepty nie ma ........... samo nie przejdzie.