Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Nieprzeczytane 16-08-2007, 00:11
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Lilu nie masz się czego wstydzić ...........

Cytat:
Napisał Lila
A ja się przyznam bez bicia...
Jedna poraniona przez życie znajda zaczęła na mnie warczeć i pokazała zęby...
Zrobiłam to ,czego się wstydzę...zdjęłam kapcia i mu wlałam,mówiąc - nie wolno.Więcej się nie powtórzyło...
Ewito..sterylizacja suki nie jest droga.Nie pamiętam ile płacilam za Figę,ale nie było to dużo...
Ja z kolei wolę sunie,bo nie niszczą krzewów.Ale mam psy,bo takie mi się przytrafiły,więc podsikują jeden przed drugim...
ja też swoim psom przyłożyłam ......... jak było trzeba. Kiedy wróciłam ze szpitala 3 lata temu przez pewien okres czasu nie mogłam prowadzić psów na smyczy /miałam rurę w boku i butelkę w majtkach, czekałam miesiąc na zdjęcie szwów/ pieski prowadził Tadzio a ja im towarzyszyłam. Axał zaczął wyznaczać nam trasę na spacerze ......... to było nawet śmieszne, kazał nam przechodzić po pasach, wchodzić na nieznane nam podwórka ...... Tadzio się cieszył a Axał był dumny jak paw. Pewnego dnia weszlam na chwilę do sklepu..Tadzio z psami na mnie czekał i jak to on gapił się nie tam gdzie trzeba ......... wychodzę ze sklepu i widzę ludzi z kaukazem zblliżających się do Tadzia. Axał na luźnej 8 m smyczy leci w kierunku kaukaza żeby go zaatakować a Tadzio ......... podziwia chmurki i nic nie widzi. Podbiegłam do Axała i w ostatniej chwili złapałam go za kolczatkę, szarpnęłam a on na mnie warknął ... myślałam że mi się wydawało więc z ciekawości szarpnęłam znowu a Tuluś warczy. Dałam mu klapa a on warczy ....... nie wytrzymałam i przyłożyłam mu w pysk ....... warczy ........... więc go spoliczkowałam bardzo mocno ......... kazałam usiąść, dać łapę, ściągnęłam kolczatkę kilka razy .... nie warczał zaczął podawać łapę. Gdybym ustąpiła .......... marny by był mój los .. Axała nie mogę zostawić pod niczyją opieką bo zaatakowałby opiekuna gdyby ten na coś jemu nie pozwolił .......