Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 05-08-2009, 18:09
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Uśmiech Witam

Witam wszystkie dziewczyny.Nie było mnie tylko jeden dzień a tu tyle się działo.Tar-ninka zaczęła 16-ą część grafiki,pięknie nas przywitała a jak zobaczyłam swoją małą mróweczkę wśród wszystkich awatarów to poczułam się taka dumna że ja też należę teraz do tego grona.Tar-ninko,wierszyk o motylach piękny,optymistyczny w sam raz na sierpniowe gorące dni.
Nektarynka pięknie nas pożegnała ale wracaj do nas szybko bo czekamy tu wszyscy na Ciebie.Anilah śliczna jest Twoja księżniczka,mogłaby uchodzić za przybysza z trzeciego wymiaru czasu.Alicja bardzo fajna impresja z puzlami.
Ajaks,śliczny sielski widoczek w jesiennej oprawie,już niedługo nam też zatańczą wszystkie kolory jesieni.Akusiu Twoje piękne fiolety kojarzą mi się z kolorem wrzosu który już niedługo zakwitnie.Dziewczyna z koralami w pięknej tonacji zieleni,w jej
oczach widać oczekiwanie,może na miłość?
Basie1247 fajny ten zdrajca Adam ale teraz już wiem dlaczego niektórzy panowie zdradzają swoje partnerki jeśli już Adam rozglądał się za drugą Ewą.Krasnoludki niech sobie żyją w naszej wyobraźni,szkoda takim potworem jak dinozaury pozwolić je pożreć.Ale za to Basiu dzięki Tobie nawet kanarek Halinki ożył i zaśpiewał na żywo.Natomiast inny charakter oddaje wilk,ukazuje okrutną prawdę że żeby przeżyć to trzeba
polować.Tak jest w życiu ale ja wolę obrazek z kwiatami i dziewczyną.
Ja mam na dziś taką prackę,nazwałam ją:Taki sobie widoczek




A to jest ejzaż z dziewczynką