Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Nieprzeczytane 04-09-2009, 17:20
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Lilu ja nie wtrącam się w politykę, czuję się słaba i za wrażliwa, aby dyskutować w tym temacie, aby bronić moich racji.
Zawsze miałam prawicowe poglądy, obojętne czy to były lata szkolne moje-/co nie wyszło mi na zdrowie /, czy lata pracy gdzie w komunie nie miałam żadnych szans na awans , ale postępowałam zgodnie z moim sumieniem -i to był awans dla mnie .
Teraz mnie śmieszy jak wszyscy są prawicowi , a dawniej wszyscy/prawie wszyscy/ partyjni.
Pracowałam w urzędzie państwowym - pierwsze pielgrzymki naszego papieża komentowane w radiu-/wszystkie radia w urzędzie przełączone na inną stację , a po pierwszych demokratycznych wyborach wszystkie radia włączone na stację komentującą relację z pielgrzymki JPII - nie śmieszne?
Teraz śmiechu warte walka polityczna między dwoma prawicowymi ugrupowaniami, a lewicowe ugrupowanie w kącie?
Cytuję tego pana , który założył ten wątek:

Pytam dlaczego taka formacja polityczna jakim jest PIS jest
zapatrzona we własny pępek......Przecież to już porażające jak
niektórzy panowie z tej formacji hołubią prezesa w TV i radiu.
Inne formacje polityczne raczej nie wychwalają swoich liderów.
Są granice zdrowego rozsądku gdzie pewna proporcja powinna być zachowana.....Stale słyszymy,że...."staniemy na uszach aby
Prezydent ponownie itp"..Wiele takich peanów z ust panów
Bielana,Czarneckiego,Brudzinskiego słyszy się na codzień..To
już męczy..Czy oni nie mają ambicji osobistej tylko wazelina....
Wiem,że będą głosy,że pluję jadem,jątrzę itp. ale rzeczywistość
jest po mojej stronie.....i tym się nie przyjmuję....
__________________
zdzislaw1

Panie Zdzisławie niech Pan zrobi tak jak dawniej robiła Komuna -PRZEŁĄCZY WIADOMOŚCI NA INNY KANAŁ-szkoda zdrowia. PiS i PO to dwie partie prawicowe, każda z nich ma trochę inne spojrzenie na rzeczywistość , ale najważniejsze
SĄ PRZECIWNI POGLĄDOM PUTINA .
Droga Lilu
ja też jestem przeciwna poglądom Putina , wywodzę się z rodziny prawicowej i nie znoszę
Ewa
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu