Wyświetl Pojedyńczy Post
  #45  
Nieprzeczytane 10-09-2009, 19:32
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewka52
Panie Tadeuszu,to już nie jest nawet niegrzeczne,to jest grubo nie fair.! Oczywiście, rozmawiając w ten sposób (wycinając pojedyncze wyrazy z całego kontekstu ) będzie miał Pan zawsze rację .
Gratuluję!


P.S Przyznam szczerze iż nie przypuszczałam,że w tak zacnym gronie stosuje się tak brzydką metodę. Chwyt poniżej pasa.
To czy nie jest chwytem poniżej pasa i nie tylko nazwanie kogoś aroganckim dupkiem. Kto nie odpowie bo tu nie zagląda.
Pomijając jest to Premier RP

Cytat:
Proszę jeszcze raz przeczytać to co napisałam.
Wygląd (moim zdaniem nie bez znaczenia na stanowisku reprezentacyjnym ) jest tylko jedną z cech,które wymieniłam.
A Tusk nie może zostać prezydentem bo jest aroganckim dupkiem bez honoru !Numer z Hibner - to wg mnie perfidia, tak wykorzystać panią komisarz, to nie była decyzja ostatnich dni, to było zaplanowane: ona nas pociągnie, a potem ją wymienimy. A fe!"Murzyn zrobił swoje,murzyn może odejść "
Potem dokładnie to samo zrobiono z SLD: w Sejmie były ich głosy potrzebne, więc dopisano do ustawy o mediach gwarancje dochodu dla publicznych, a w Senacie gładko (i bez prasowego jazgotu, co już mnie dziwiło), ta sama PO z tej gwarancji się wycofuje, "bo mamy kryzys".
Do diabła,to trzy tygodnie wcześniej o tym nie wiedzieli ??

P.S Kiedyś człowieka,który złamał dane słowo,nie wzywano nawet na pojedynek..
Ja dzisiaj mogę jedynie nie głosować na niego,bo na jakiej podstawie mam Tuskowi jeszcze kiedykolwiek zaufać....??

Głosowałam na PO i jestem ogromnie rozczarowana.To już nie jest (a może nigdy nie była ? ) opcja liberalna
Nie wycinałem tylko wytłuściłem.

Tak samo powyżej nie wycinałem pojedyńczych słów. Ot czepiamy się kogoś a sami jesteśmy grzeszni.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac