Wątek: Wolne związki
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 09-09-2007, 23:52
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech HaniuBasiu a malżeństwa się nie rozpadają?

Cytat:
Napisał hannabarbara
Bo ty Basiu jesteś kobietą z mocnym charakterem. Ja zaś uważam, że w okresie prokreacji lepsze są związki formalne.Nieformalne mogą się rozpaść z powodu nieporozumień lub innych błachych powodów.A dzieci cierpią.Nie widzę jednak powodu, by formalizować związki póżniejsze. Nie jednak widzę! Mężczyzna mojej dobrej kolezanki nie został wpuszczony do niej, do szpitala, gdy była w bardzo ciężkim stanie. Na szczęście wyszła z niego i prawie natychmiast pobiegli do USC.
Mój mężczyzna był puszczany do mnie do szpitala i lekarz udzielał mu informacji o moim zdrowiu, widzialam na oddziale kobiety porzucone przez mężów którzy nie mogli znieść widoku żony "amazonki" i zwiewali jak szczury z tonącego okrętu. Papierek nie gwarantuje trwałości związku a często może przysporzyć kłopotów. Uważam, że małżestwo nie jest awansem społecznym dla kobiety. Nie przeczę, że istnieją udane związki małżeńskie i szczęśliwe rodziny oraz patologiczne konkubinaty .......... jak to w życiu. Gdybym się urodziła po raz drugi nie wyszłabym nigdy za mąż.
Odpowiedź z Cytowaniem